Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Hakkımızda

Bizimle her zaman güzel görüneceksiniz!
Derma Clean Güzellik bünyesinde bulunan işinin aslı uzman estetisyenleri ve kullanmış olduğu kaliteli ürünleriyle, sizlerin her zaman güzel ve bakımlı görünmesinde üzerine düşeni yapacaktır.

DAHA FAZLA
Vitamin Bakımı

Vitamin Bakımı

Her geçen gün estetik ve güzellik sektörüne katılan yeni uygulamalar, güzellik ve cilt bakımı na önem verilen kişiler tarafından memnuniyetle kullanıl..

Daha Fazla
Hydra Beauty Cilt Bakımı

Hydra Beauty Cilt Bakımı

Parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak yapılan doğru cilt bakımı ile gerçekleşir. Medikal estetik alanında yaşanan önemli gelişmeler cilt bakımı ile..

Daha Fazla
Epilasyon

Epilasyon

Epilasyon ışığı bildiğimiz ışıktan farklı olarak, ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Epilasyon istenmeyen tüylerin ısı ve ış..

Daha Fazla
Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Günümüzde birçok insan bölgesel incelme amacıyla çeşitli yöntemlere başvurur. Vücudun bazı bölgelerinde dirençli yağ tabakalarının bulunması kötü bir ..

Daha Fazla
Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı, Süpersonik jet akımlarla hızlı, ağrısız, doğal bir medikal cilt bakım yöntemidir. Cildi derinlemesine arındıran, lenf drenajını y..

Daha Fazla
G5 Masajı

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Diğer bir ismi ise darbeli masajdır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile sıkılaşma ve selü..

Daha Fazla

Gerçekten çok temiz, gerek doktor ekibi, gerek tüm personeli oldukça güler yüzlü ve harika insanlar. Çok memnun kalarak ayrıldık. Teşekkürler...

Umut Vural

Ben bu güzellik merkezine 1,5 yıl kadar gittim çok memnun kaldım yıllar önce epilasyon yaptırmıştım herkese tavsiye ederim..

Tülay Sabuncu

Merhaba yaklaşık 13 yıldır dermaclean müşterisiyim çalışan tüm kadro muhteşem güleryüzleri ilgileri hiç eksik olmuyor. Bunca yıldır onlarla aile arkad..

Meral Nazlı Karcıoğlu

Son derece kibar ve güleryüzlü çalışanları var. Size dürüstçe ne ile karşılaşacağınızı söylüyorlar. Para tuzağı değil boş umutlara kapılmıyorsunuz ve ..

pınar yaşar

Yaklaşık üç sene önce karın, bacak iç ve dış, sırt, simit, kol bölgelerinin her birine soğuk lipoliz yaptırdım. Tekrar kilo aldığımda işlem yapılan ye..

Saara Yılmaz

Siz hale dermaclean ile tanışmadınız mi uzman kadrosu bilgileriyle hizmet alabileceğiz bir güzellik merkezi Zaten kapıdan içeriye girdiğiniz an güzell..

Aleyna Zeynep Karcıoğlu

Göbek bölgeme Soğuk lipoliz işlemi yaptırdım. İşlem sırasında ağrı yada sızı olmadı. 1 saat sürdü ama çalışanlar devamlı gelip kontrol ettiler. Odanın..

Fatih
Bize Ulaşın

  Selülit Tedavisi

  Düzgün ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak birçok bayanın önem verdiği konuların başında gelir.  Günümüz bayanlarının yaşadığı en büyük estetik kaygılar..

  Daha Fazla

  Vücut Sıkılaştırma

  Sıkı ve estetik bir vücut görüntüsüne sahip olmak için vücut sıkılaştırma tedavileri ve yöntemleri bulunur. Yerçekimi ve yaşlanmanın etkisi ile deride..

  Daha Fazla