Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Jetpeel Cilt Bakımı

Yeni nesil cilt bakım ürünleri sayesinde cilt derinlemesine arındırılır ve yenilenir. Medikal cilt bakım yöntemi olan Jetpeel cilt bakımı konusunda oldukça önemli bir teknolojidir. Süpersonic jet akımlarla cilt ağrısız bir şekilde temizlenir ve bu cihaz yardımıyla yenilenerek canlı bir görünüme kavuşur. Cildin güçlenmesine yardımcı olan bu uygulama herhangi bir yan etki oluşturmadığı için rahatlıkla kullanılabilir.

Yapılan ilk seanstan sonra gözle görülür bir şekilde ciltte ton açılımı görülür. Cilt ışıltılı ve yumuşak bir hale gelir ve bakımlı olur. Jetpeel teknolojisi özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya gelmesi ile tasarlanmıştır. Cihazın ucunda özel şeffaf bir hortum bulunur ve bu hortumun ucunda ise titanyum uçlu bir başlık bulunur.

Bu özel teknoloji sayesinde cilde, cildin ihtiyacı olan oksijen, vitamin ve mineraller takviye edilir. Böylece cilt kaybettiği elastiki yapısına yeniden kavuşur. Jetpeel cilt bakımı teknolojisi güvenli bir şekilde uygulanan peeling işlemidir. Cilde hem masaj yapar hem de cildin ihtiyacı olan en alt katmana kadar vitamin ve mineral geçişini hızlandırır. Bunun yanında kapalı gözenekleri temizler, ölü derinin atılmasını sağlar.

Jetpeel Cilt Bakımı Uygulaması Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Jetpeel cilt bakım uygulaması özel olarak tasarlanmış başlıkları sayesinde süpersonik jet akımlarıyla peeling yapar. Yapılan peeling işlemleri sonucunda cildin en alt katmanlarına kadar takviye edilmesi gereken tüm vitamin ve minerallerin geçişini hızlandırır. Jetpeel yani bir diğer adıyla doğal cilt bakımı vücudun önemli bölgelerinde kullanılır.

Yüz, boyun, el, ayak, dekolte bölgesinde ve göğüslerde kullanılabilir. Bu uygulama ince çizgilerde, tıkalı gözeneklerin temizlenmesinde, sivilce, siyah nokta ve akne temizliğinde, yara izlerinde, cilt lekelerinde, yüzde bulunan lenf drenajı etkisi sonucunda kan dolaşımını hızlandırmada ve açık gözeneklerin sıkı hale gelmesinde jetpeel teknolojisi kullanılır.

Jetpeel Uygulama Sonrasında Oluşabilecek Komplikasyonlar Nelerdir?

Özel olarak tasarlanmış cihaz yardımıyla yüz, peeling işlemlerinin ardından derinlemesine temizlenir. Son derece sağlıklı ve güvenilir bir uygulama olan jetpeel cilt bakımı sırasında herhangi bir komplikasyona rastlanmaz. Sadece uygulama sonrası cilt yüzeyinde pembemsi bir renk oluşur. Bu durum geçicidir. Cilt derinlemesine temizlendiği için bu geçici durum 24 saat sonra tamamen geçer.

Jetpeel Uygulamasının Yapılmadığı Durumlar Nelerdir?

Doğal cilt bakımını özel cihazlar yardımıyla gerçekleştiren jetpeel teknolojisinin uygulanması için kişilerin sağlık koşullarının elverişli olması gerekir. Bu uygulama mantar gibi deri hastalıklarının görüldüğü ciltlerde uygulanamaz. Cilt yüzeyinin cihaza uygun sağlıklı olması gerekir.

Jetpeel Cilt Bakımı Teknolojisinde Uygulanan Kaç Çeşit Tedavi Vardır?

Bu uygulama sırasında 5 farklı tedavi tekniği kullanılır. Jetclean, cildi temizler. Jetcare, leke ve akne tedavisinde kullanılır. Jetacne, tedavi yöntemi ise sivilce ve akne oluşumuna neden olan iltihabı gidermede kullanılır. Jetage, en alt katmanlara kadar cilt temizliğine gerçekleştirdiği gibi ince çizgileri ve kırışıklıkları yok etmede kullanılır. Jetbody, vücudun tüm bölgelerinde etkili bir şekilde kullanılan bu yöntem sayesinde cilt problemleri ortadan kaldırılır.

Jetpeel Uygulaması Başka Teknolojilerle Ya Da Başka Tedavilerle Kombine Edilebilir Mi?

Medikal estetik anlamında önemli bir buluş olan jetpeel cilt bakımı ciltte görülen birçok problemi gidermede etkilidir. Çünkü bu yöntem sayesinde cilt derinlemesine temizlendiği gibi cilt lekeleri, kırışıklıkları, sivilce ve akneler, ölü deriler ortadan kalkar. Jetpeel uygulaması tek başına kullanılabileceği gibi başka tedavi yöntemleri ile de kombine edilebilir. Uygulama sırasında IPL, lazer ya da mezoterapi gibi tedavi yöntemleri ile cilt daha pürüzsüz ve sağlıklı hale gelir.

Jetpeel Cilt Bakımı Yaptıranlar

Yeni bir teknoloji olan jetpeel cilt bakımı son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. Yöntemi yaptıranlar büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirirler. Bu memnuniyetin artması ile beraber jetpeel cilt bakımı yaptıranların sayısında da büyük bir artış görülür. Ağrısız bir işlem olduğu için kişiler ihtiyacı doğrultusunda jetpeel teknolojisinden yararlanır. Jetpeel cilt bakımını yaptıranlar aynı zamanda farklı vitamin peeling ve solüsyonlar kullanarak takviye yaparlar.

Jetpeel Cilt Bakımı Faydaları

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber sağlıklı cilt bakımı konusunda önemli çalışmalar yapıldı. Hızlı sonuç vermesi bakımından tercih edilen jetpeel son dönemlerde yaygın bir şekilde bayanlar ve erkekler tarafından kullanılmaya başladı. Kalıtsal ve çevresel faktörlerden dolayı ciltte birtakım sorunlar ortaya çıkar. jetpeel teknolojisinin en önemli yanı yaşlanma etkilerini ortadan kaldırarak kişilerin pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşmasını sağlar.

Cildin nemli olmasını sağladığı gibi cilt lekelerini ve sivilceleri yok eder. Güvenilir ve sağlıklı bir uygulama olan jetpeel teknolojisi ile cilt derinlemesine temizlenir. Cildin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve takviyeler bu yöntem sayesinde deri altına hızlı bir şekilde aktarılır. Yeni nesil cilt bakım cihazı olan jetpeel cildi canlandırdığı gibi sıkılaşmasını sağlar. Problemli görülen vücudun tüm bölgelerinde uygulanır.

Jetpeel Cilt Bakımı Fiyatı

Cilt bakımı konusunda yapılan araştırmalar jetpeel cilt bakımı yöntemi ilk sıralarda yer alır. İstenilen sonucun elde edilmesi açısından oldukça başarılı bir işlemdir. Jetpeel cilt bakımı fiyatları uzman gözetiminde yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlenir. Her bireyin ihtiyacı olan vitamin ve mineral takviyesi farklı olacağından dolayı öncelikle kişilerin cilt tipi ve cilt tonu analiz edilir. Ardından kullanılacak solüsyonlara ek olarak ihtiyaçlar doğrultusunda yeni ek tedaviler kullanılır.
https://www.dermaclean.com.tr/category/cilt-bakimi/