Derma Clean Jetpeel Cilt Bakımı
Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı, Süpersonik jet akımlarla hızlı, ağrısız, doğal bir medikal cilt bakım yöntemidir. Cildi derinlemesine arındıran, lenf drenajını yapan ve yenileyen bir teknolojidir. Cildi derinden güçlendiren bu tedavi, hızlı iyileşme süresi ile uygulama yapılan alanda uzun süreli travma yaratmaz. Yan etkisi olmayan bu yöntemde ilk uygulama yapıldıktan itibaren ciltte, belirgin bir ton açılımı, daha şeffaf ışıltılı ve yumuşak bir görüntü elde edilir. Jetpeel Cilt Bakımı cihazına bağlı olan özel şeffaf bir hortumun diğer ucuna serum fizyolojik ve Jetpeel Cilt Bakımının özel tasarlanmış, uygulama şekline göre seçilmiş, titanyum uçlu başlıkları monte edilir. Cihazda bulunan hava kompresörü uygulama anında serum fizyolojik ile birlikte hava basıncı göndermektedir (%20 oranında oksijen). Bu şekilde serum fizyolojik ve hava süpersonik
akımlarla cilde gönderilir. Bunun yanında, Jetpeel teknolojisinin özel olarak üretilmiş vitaminleri, asitleri ve solüsyonları da aynı şekilde basınçla birlikte ihtiyaca göre cilt altına gönderilebilir.

Derma-Clean-Jetpeel-2

Merak Ettikleriniz

Jetpeel tedavileri daha çok yüze, boyuna ve dekolte alanlara uygulanmaktadır. Bununla birlikte, eller, ayaklar, göğüs, sırt, dirsekler gibi vücutta ihtiyaç gösteren her bölgeye uygulanabilir.

Uygulamanın hemen sonrasında cilt yüzeyi belirgin pembe bir renk alacaktır. Bu durum maksimum 15 dk- 45 dk sürer. Eğer uygulama daha derin yapılmışsa bu durum maksimum 24 saat sürer.

Roaccutane kullanımı
Vitiligo
Mantar
Herpes
cilt hastalıkları

Jetpeel Cilt Bakımı teknolojisinde uygulanan kaç çeşit tedavi vardır?

5 farklı tedavi çeşidi vardır.

JetClean: Amacı, cilt temizliği ve detoxunu sağlamaktır.

JetCare: Amacı, ciltteki hafif lekelenmeleri, akne skarlarını, ciltteki kuruluk problemlerini, seboreik dermatit, isilik, kabuklanma gibi problemleri ortadan kaldırmaktır.

JetAcne: Amacı, cilt altındaki akne ve sivilce sorunlarına sebep olan iltihabı tedavi etmeye yöneliktir. Aktif sivilceyi, akneyi ve yağ ifrazatını durdurmak için, açık ve diyabetik yaraları temizlemek için kullanılır.

JetAge: Amacı, derinlemesine cilt temizliği yaparken olgun ciltlerin kırışıklık, ince çizgilenmeler, yaşlılıktan kaynaklanan pigmentasyon gibi problemlerin tedavisi içindir.

JetBody: Amacı, vücudun diğer bölgelerindeki (sırt, eller, ayaklar, göğüs vb.) cilt problemlerini yok etmeye yöneliktir.

Jetpeel uygulaması başka teknolojilerle ya da başka tedavilerle kombine edilebilir mi?

Jetpeel teknolojisi tek başına birçok cilt sorununa çözüm olabileceği gibi, sonucu daha da etkili kılmak adına Medikal cilt bakımı Ipl, Led, Lazer gibi teknolojilerle ya da mezoterapi, kimyasal peeling gibi uygulamalarla da kombine edilebilir.

Estetik & Güzellik Merkezi

Bize Ulaşın !

Randevu Almak veya Soru Sormak İster Misiniz?

Telefon : 0212 571 92 14 & GSM : 0533 957 37 04

İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz;

Bize Ulaşın!