Recent News

Categories

Derma Clean Soğuk Lipoliz Uygulaması
dermadmin-18 Temmuz 2018
0 Comments

Soğuk Lipoliz uygulamamız ile tek seansta sonuç alınmaktadır. Uzman estetisyenlerimizin yaptığı Soğuk Lipoliz uygulaması yağ hücrelerini etkisizleştirir.

Bölgesel İncelme Kavitasyon Uygulaması
dermadmin-18 Temmuz 2018
0 Comments

Kavitasyon uygulamamız sayesinde sıkı bir diyet yapmadan fazla yağlarınızdan kurtulacaksınız. Uzman estetisyen kadromuz bu konuda sizleri beklemekteler.

Ultrasound Bölgesel İncelme
dermadmin-18 Temmuz 2018
0 Comments
Ultrasound Bölgesel İncelme sisteminde, ultrasonun mekanik enerjisi ile dual radyofrekans enerjisi aynı anda yağ dokusuna gönderilmektedir. Bu enerjinin hedeflenen derinlikteki yağ kitlesine ulaşmasını ve bu yağ dokusunun ısıtılmasını sağlayan özel bir başlık kullanılmaktadır. Ultrasonun mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisi beraber yağ hücrelerinin hacminin azalmasına ve cilt dokusunun sıkılaşmasına özellikle fibrotik matriks yağ yapılarının açılmasına etkisi [...]
Radyofrekans Bölgesel İncelme Uygulaması
dermadmin-18 Temmuz 2018
0 Comments

Radyofrekans Bölgesel İncelme ısı kontrollü bölgesel incelme yöntemidir. Uzman estetisyenlerimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

G5 Masajı
dermadmin-5 Temmuz 2018
0 Comments

G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır.

Pressoterapi Uygulaması
dermadmin-4 Temmuz 2018
0 Comments

Pressoterapi basınç sistemiyle çalışan bacaklarda oluşmuş ödem ve selülit problemlerinde etkin sonuçlar elde edilen bir tedavi yöntemidir.