Derma Clean Soğuk Lipoliz Uygulaması
Soğuk Lipoliz

Ergenlikten itibaren yetişkin kadın ve erkekte yağ hücresi çoğalmaz. Yaşam şeklimizdeki yoğun iş temposu, hareketsizlik, düzensiz beslenme, hormonal faktörler, ilaç kullanımları, stres, genetik faktörler sonucunda yağ hücrelerinin hacminde artış olur. Bu artış beraberinde hem görsel hem de sağlık yönünden rahatsızlık vermeye başlar. Her yolu denedim sonuç alamıyorum diyorsanız 3 Max Cool Shaping Soğuk Lipoliz ile tanışmamışsınız. Yeni Nesil 3 Max Cool Shaping Soğuk Lipoliz sizi tüm konforuyla sımsıkı sarıyor. Nasıl mı?

Merak Ettikleriniz

Kadın, Erkek herkese uygulanabilir bir işlemdir. Uygulama alanları; Karın(alt) – Karın(üst), Basen, Kollar, Kalça, Sırt, Baldır, Bel, Diz içi gibi bölgelerde uygulanabilmektedir.

30 gün içinde sonuçlar alınır. Efektif etkisi ise, kişi uyması gereken kurallara uyduğunda 3-6 ayda daha net ortaya çıkacaktır. Soğuk Lipoliz tek seanslık bir uygulamadır. Ancak yağ problemi yoğun olan bölgeler için 2–3 seans gerekebilir. 2. seans tercihen 3 ay sonra önerilmektedir.

Hamileler, Emzirme döneminin ilk 6 ayında, geçmişinde kanser öyküsü varsa, aktif kanser hastalıklarında, kalp hastalarında, uygulanacak bölgede platin, metal, protez bulunuyorsa, emboli geçmişi varsa (pıhtı atma öyküsü) regli dönemi (alt karın) ve açık yara üzerine yapılmamalıdır.

Soğuk Lipoliz Nedir ?

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanır ?

Cryo terapi, vakum terapi, infrared sistemlerini bir arada sunan yeni jenerasyon bölgesel incelme sistemidir. Çalışma prensibi öncelikle uygulanacak bölgedeki yağı vakum terapi ile güçlü bir şekilde vakumlar, ardından infrared devreye girerek bölgeyi sarkmaya karşı ısıtır devamında cryo terapi ile de odaklanan yağ hücresi max. -10 dereceye kadar dondurulur. (derecesi cildin hassasiyetine göre belirlenmektedir) Böylelikle donan yağ hücresi
parçalanarak serbest hale gelir. Serbest hale gelen yağ hücresinin atılması gereken miktarı vücudun doğal lenfatik sistemi tarafından dışarı atılır. Daha önce birlikte kullanılmamış 3 farklı teknolojiyi birleştirerek yağ hücrelerini eritip aynı zamanda dokuda sıkılaşma sağlayan çok fonksiyonlu bir yöntemdir.

Uygulamada başarılı olmanın ilk adımı uygun bölgeye karar vermektir. Uygulamaya, işlemi düşünen kişinin vücudunda en uygun bölgeler tespit edilerek başlanır. Tespit edilen bölgelerin vücut analizi yapılır, (kilo, beden ölçümü) bölgeye özel hazırlanmış epidermisi (derinin dış yüzeyi) koruyan özel jel kaplı mendillerden konur. Cihazın başlığı uygulanacak bölgeye yerleştirilir, yaklaşık 60 dk. ortalama -1 -10 (kişiden kişiye değişir) derecede dondurarak yağ hücre yıkımı gerçekleştirilir. Uygulama esnasında herhangi bir acı duyulmaz non-invaziv bir
işlemdir. Kişi seans sırasında rahatlıkla dinlenebilir. İşlem sonrasında cildin hassasiyetine göre kızarıklık, soğuğa bağlı hafif karıncalanma, morluk ve minik su toplaması kişiden kişiye değişmekle beraber en fazla 1-15 gün içinde kendiliğinden iyileşen, beklenen yan etkilerdir. Günlük yaşantımızı kısıtlamadan rutin hayata akabinde dönülebilen konforlu bir uygulamadır.

İŞLEM SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Günde 2,5-3 litre su tüketilmeli, her gün 1 saat alışveriş temposunda yürüyüş ya da yüzme ve gıda kontrolü uygulamanın sonrasında dikkat edilmesi ve harfiyen uyulması gereken en önemli husustur. İlk 1 ay ağır spordan kaçınılmalı (1 ay sonra aktif olarak yapılmalı), işlem öncesi ve sonrası aşırı yağlı ve tuzlu besinler tüketilmemeye özen gösterilmelidir. Kısacası sağlıklı beslenmek, abur cubur, aşırı tatlı, aşırı tuzlu gibi besinlerden kaçınmak işlemin başarısını olumlu etkileyen hususlardır. İşlem sonrası uygulanan bölgede geçici yan etkiler
oluştuysa, geçene kadar sıcak ortamlardan (güneş, solaryum dahil) uzak durmalıyız.

UNUTMAMALIYIZ!!!
UYGULAMA KALICI BİR YÖNTEMDİR. ANCAK SAĞLIĞIMIZI, YAŞAM ŞEKLİMİZİ VE BESLENME ALIŞKANLIKLARIMIZI KONTROL ALTINDA TUTMAZSAK ÖNCEKİ VÜCUT FORMUMUZA GERİ DÖNÜŞ KAÇINILMAZDIR.

Estetik & Güzellik Merkezi

Bize Ulaşın !

Randevu Almak veya Soru Sormak İster Misiniz?

Telefon : 0212 571 92 14 & GSM : 0533 957 37 04

İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz;

Bize Ulaşın!