Tek Cihaz 4 Farklı Konsept
•Ultrasonik Kavitasyon Teknolojisi:Triactive Plus
Dokuların mobilizasyonu, retiküler liflerin hiperplezi ve hipertrofisini azaltır.
•Lazer Teknolojisi:
Ödemin boşaltılması, venöz-lenfatik stasisi ve sıvı tutulmasını azaltır.
•Radyofrekans Kaynakları – Bi Polar & Tripolar:
Radyofrekans, sarkık dokuları toparlak ve fibroblast aktivitesini teşvik eder.
•Dermal Masaj:
Ritmik aspirasyon masajı, lenfo-drenaj ve doku stimülasyon işlemlerini teşvik ederek, cildin normal kolajen-elastik geriliminin geri kazanılma özelliğini artırır.

Uygulama Alanları:
Selülite yönelik Uygulama
Bölgesel Yağ Birikintileri
Cilt Sarkması
Anti-Aging
Sıvı Tutma
Ağır Bacak Sendromu

TRIACTIVE+: GENEL GÜZELLİK İÇİN YENİLEYİCİ BİR ETKİ
Kusurların nedenleri muhteliftir: Ancak iki veya üç farklı el aparatının birleşik etkisiyle belirli bir disfonksiyonun tüm unsurlarına yanıt vermek mümkündür. Esasen, bir kusuru kalıcı olarak giderebilmek için, insan vücudunun tüm sistemlerine uygun çalışma düzeninin geri kazandırılması gerekir.
TriActive+ platformu, kombine ve tamamlayıcı etkisiyle, selülit, bölgesel yağ birikintileri ve sarkmalar gibi kusurlarla savaşmak için lazer, ultrason ve radyofrekansını kullanır.
Cilt sıkılaştırma ve yenileme işlemleri, TriActive+’ın özellikler yelpazesinin mükemmelliğini tamamlayan unsurlardır. Vücuda uyumunu geri kazandırmak ve yaşlanmanın gözle görülen izlerini silmek üzere tasarlanmış bir teknolojidir.

LAZER EL APARATININ ÜÇ KAT ETKİSİ
2001 yılında DEKA, eşsiz özelliklere sahip yenilikçi bir lazer el aparatı geliştirdi. Üç farklı teknolojiye sahip TriActive+ lazer el aparatı, cildin normal homeostatik koşularını, müşteriye büyük faydalar sağlayarak hızla geri kazandırır. Bu üç aktif prensibin kombine, sinerjik etkisi, fazla sıvıların ve içerdikleri toksik maddelerin ortadan kaldırılmasını teşvik eder. Bu, ödem ve sıvı tutulması ile karakterize selülitin ilk aşamalarında son derece faydalıdır. Bu aşamalarda, istenmeyen ve zararlı maddelerin atılmasını kolaylaştırarak majör lenfatik ganglianın açılmasına yardımcı olduğundan, lazer etkisi özellikle önemlidir.
•Etki 1: Derin Lazer Stimülasyonu
Triactive+, intradermal damarların neoanjiyonezini teşvik ederek, arteriyel, venöz ve lenfatik mikro-dolaşımı yeniden aktive eder ve artırır. Lazer ışığı enerjisinin, fibroblast etkinliğine yönelik faydalı etkileri de vardır.
•Etki 2: Bölgesel Soğutma
Bölgesel soğutma sistemi, vasküler jimnastiği artırarak ödemin tekrar absorpsiyonunu optimize etmek suretiyle hacim azaltıcı etkiyi teşvik eder.
•Etki 3: Dermal Masaj
Ritmik aspirasyon masajı, lenfo-drenaj ve doku stimülasyon işlemlerini teşvik ederek, cildin normal kolajen-elastik geriliminin geri kazanılma özelliğini artırır.

Triactive Plus1

Triactive Plus3Triactive Plus4

 

 

 

 

 

 

 

 

RADYOFREKANS DEVRİMİ: TÜM KUSURLARA KARŞI GÜÇLÜ VE ETKİLİ
TriActive+ radyofrekans el aparatları, lazer ışığının selüliti yok etmesine cilt trofizmini iyileştirmesine yardımcı olur. El aparatını kullanan operatör tarafından aktive edilen doku jimnastiği yoluyla, radyofrekans, kolajen liflerinin sıkışmasını teşvik ederek, cilt tonunun normalleşmesini aktive eder ve mikro dolaşımı ve fazla sıvının boşaltılmasını yeniden aktive eder.
Yüz Uygulamalarına yönelik El Aparatı: Bu el aparatının çok-kutuplu teknolojisi, yan etkileri azaltır ve uygulamaların tolere edilmesini kolaylaştırır.
Vücut Uygulamalarına yönelik El Aparatı: Çift kutuplu teknoloji, derma ve hipoderma üzerinde derin ve bölgesel bir etki ile cilt katının seçici şekilde ısıtılmasını aktive eder. Ayrıca sürekli soğutma, daha yüzeysel katmanların korunmasını mümkün kılar.

ULTRASONİK KAVİTASYON , SELÜLİTİ GİDERİR VE DOKUNUN YAPISINI YENİDEN ŞEKİLLENDİRİR
El aparatlarının ürettiği dalgalar, adipositlerde titreşimler oluşturur: Derin mekanik masaj, özellikle ileri aşamada panikülopatiler bulunan fibrozları azaltmak üzere etkili şekilde hareket eder. Yeni TriActive+ ultrason teknolojisi, özel doku jimnastiği yoluyla vasküler dolaşımı ve sıvı drenajını teşvik eder.
Derin Vücut Uygulamalarına Yönelik El Aparatı – LF: Düşük frekanslı el aparatı (36-39 kHz), geniş vücut bölgelerinde yapılacak uygulamalar için tasarlanmıştır.
Sığ Vücut Uygulamalarına Yönelik El Aparatı – HF: Yüksek frekanslı el aparatı ile, daha yüzeysel ve hassas bölgelerde esnek uygulamalar yapılabilir.

DERMODYNAMIC: KARMAŞIK PROBLEMLER İÇİN BASİT BİR YÖNTEM
Cilt kusurlarının çoğunlukla birbiriyle ilişkili birkaç nedeni vardır. Sorunu kalıcı olarak çözmek için bütün vücuda uygulama yapılmalıdır. Estetik uygulamalar, global yaklaşımın tamamlayıcı bir parçası haline gelmektedir.
Doğru şekilde uygulandığında, DEKA’nın Dermodynamic ürünü, olağanüstü estetik sonuçların elde edilmesini sağlar ve müşterilerinize çarpıcı psiko-fiziksel uygulamalar sunar:
Profesyonel, müşterinin semptom, motivasyon ve hedefleriyle ilgili bilgi topladıktan sonra, her çeşit vücut şekillendirme ve yenileme sorununa yanıt vermek için kullanılacak protokolleri tanımlar. Hedef tanımlandıktan sonra, operatör, her kaynağın kendine özgü teknik özelliklerine bağlı olarak, el aparatlarının doğru kullanım sırasını seçebilir.
Her kaynağın kendine özgü özellikleri değerlendirilerek, özel uygulama yaklaşımı tanımlanabilir:
Veritabanı: Problemden Çözüme Paha Biçilemez bir Araç
TriActive+’de, araştırmacı ve doktorlar tarafından onaylanmış, bütün uygulama protokollerinin yer aldığı, operatörlere parametrelerin doğru şekilde ayarlanması ve en etkili teknolojinin seçilmesi konusunda rehberlik etmek üzere tasarlanmış bir veritabanı bulunmaktadır.

DENGE, SAĞLIĞI GETİRİR
Selülit, bölgesel yağ birikintileri ve cilt sarkmaları, sık rastlanan, yaygın estetik sorunlarıdır. Her gün milyonlarca insan, uyumlu vücut hatları için daha az invazif yöntemler aramaktadır.
Uzun süreli bilimsel araştırma ve tasarımların sonucu olan TriActive+, altı farklı el aparatının etkilerini tek bir platformda birleştirir. Dermodynamic yöntemin yardımıyla, uygulama, komple vücut bakımının tamamlayıcı bir parçasını oluşturur.
TriActive+, müşterinin orijinal vücut hatlarını geri kazanmasını sağlar. Uyum ve güzelliğin geri kazanılması artık herhangi bir travma veya invazif yöntem olmadan mümkündür.
“TriActive+, işimizi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir çalışma istasyonudur. Basit ve akıllı teknoloji, müşterilerin rahatını sağlarken, medikal klinik alanında son derece çok-yönlüdür.
Triactive+, non-invazif vücut şekillendirme olarak bilinen uygulamalarda etkilidir. Mikro-dolaşımdaki disfonksiyonlardan kaynakanan kusurlar üzerinde derinlemesine etkiye sahiptir ve cilt trofizminin iyileştirilmesinde belirleyicidir.
Doktorlar, fizyoterapistler ve uzman operatörler, şimdi vücut hatlarının uyumlu hale getirilmesi ve zamanın izlerinin silinmesi için tek bir çalışma istasyonunu kullanabilmektedir: Her zamankinden çok daha basit, güçlü ve etkili bir cihaz.”
Prof. Dr. Daniel Cassuto
Plastik ve Yeniden Yapılandırıcı Cerrahi Bölümü
Catania Üniversitesi, İtalya