Soğuk Lipoliz Nedir ?

Ergenlikten itibaren yetişkin kadın ve erkekte yağ hücresi çoğalmaz. Yaşam şeklimizdeki yoğun iş temposu, hareketsizlik, düzensiz beslenme, hormonal faktörler, ilaç kullanımları, stres, genetik faktörler sonucunda yağ hücrelerinin hacminde artış olur. Bu artış  beraberinde hem görsel hem de sağlık yönünden rahatsızlık vermeye başlar. Her yolu denedim sonuç alamıyorum diyorsanız 3 Max Cool Shaping ile tanışmamışsınız. Yeni Nesil 3 Max Cool Shaping sizi tüm konforuyla sımsıkı sarıyor. Nasıl mı?

Bize Ulaşın

Soğuk Lipoliz'de Kampanya

Soğuk lipoliz kampanyasından yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Bize Ulaşın
Saoğuk lipoliz

3 Max Cool Shaping Soğuk Lipoliz Nedir?

Cryo vakum ve led teknolojisi kullanılarak yağ hücrelerini önce 45 derece ısıtıp hızla -5/-10 ˚C dondurarak apoptozise (programlanmış hücre ölümü) yağ hücre fonksiyonlarının kristalleşip geri dönüşümsüz kaybına neden olmaktadır. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal lenfatik sistemi ile atılarak zaman içinde yağ tabakasında önemli miktarda incelme meydana getirmektedir. Aynı zamanda ani sıcaklık kaybı ile ciltte sıkılaşma ve selülit görünümünde iyileşme sağlanmaktadır. Daha önce birlikte kullanılmamış 2 farklı teknolojiyi birleştirerek yağ hücrelerini eritip aynı zamanda dokuda sıkılaşma  sağlayan çok fonksiyonlu bir yöntemdir.

Kadın, Erkek herkese uygulanabilir bir işlemdir.
Uygulama alanları; Karın (alt)-Karın (üst), basen, kollar, kalça, sırt, baldır, bel gibi bölgelerinde uygulanabilmektedir.
Uygulamaya  vücutta en problemli bölge tespit edilerek başlanır. Bütün vücut seçilmez çünkü eriyen yağların lenfatik yolla atımı sırasında diğer organların fazlasıyla yorulmasına neden olacaktır. Tespit edilen bölgenin vücut analizi yapılır, bölgeye özel hazırlanmış epidermisi (derinin dış yüzeyi) koruyan mendillerden konur. Cihazın Cryo vakum-led başlığı bölgeye yerleştirilir, yaklaşık 60 dk ortalama   -5 /-10 derecede dondurarak yağ hücre yıkımı gerçekleştirilir. Uygulama esnasında herhangi bir acı duyulmaz non-invaziv  bir işlemdir. Kişi seans sırasında rahatlıkla dinlenebilir. İşlem sonrasında bölgede kızarıklık soğuğa bağlı hafif karıncalanma oluşabilir, yapılacak hafif bir masaj yardımıyla bu his de kaybolur. Günlük yaşantımızı kısıtlamadan rutin hayata akabinde dönülebilen konforlu bir uygulamadır.
1 – 45 Gün içinde sonuçlar alınır. Kişinin proporsiyonuna göre ortalama 1-2 seanslık uygulamadır. Ancak yağ problemi yoğun olan bölgeler için 2 – 3 seans gerekebilir.  2. seans 1- 1,5 ay sonra yapılmaktadır.
Hamileler, kanser hastaları, kalp hastaları, regli dönemi ve açık yara üzerine yapılmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken durumlarsa işlem sonrası bol su tüketilmeli, ağır spordan kaçınılmalı, hamam ve saunadan da kısa süreliğine uzak durmalıyız. İşlem öncesi ve sonrası aşırı yağlı ve tuzlu besinler tüketilmemeye özen gösterilmelidir.
UNUTMAMALIYIZ!!!

Uygulama kalıcı bir yöntemdir. Ancak sağlığımızı, yaşam şeklimizi ve beslenme alışkanlıklarımızı kontrol altında tutmazsak önceki vücut formumuza geri dönüş kaçınılmazdır.

Bize Ulaşın

Sizde Güzelliğinize Güzellik Katabilirsiniz !

Lazer Epilasyon hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için ve size uygun Lazer Epilasyon tipini öğrenmek için bizi arayınız.
Bize Ulaşın