YENİ Smartlipo; Liposuction & Lazer Lipoliz

İstenmeyen yağ fazlalıkları konusunda son yılların en iyi adımlarından biri.
Smartlipo; Lazer Lipoliz istenmeyen bölgelerdeki fazla yağ dokularını yok etmek üzere tasarlanmış uygulanması ve işlem sonrası hasta memnuniyetinin üst düzey olduğu yenilikçi bir işlemdir. Klasik liposuction işleminde olduğu gibi yağ dokusu üzerinde mekanik bir travma oluşturmadan yağ hücrelerini yok eden bu sistemde deri içindeki fibroblastlarda uyarılarak deride sıkılaşma ve gerilme sağlanır. Smartlipo; Lazer Lipoliz işlemi ile istenilen bölgedeki yağlar giderilirken fazla deri sarkmaları da giderilmiş olur. Tek bir seansta fazla kilolarınızdan, kollarınızdaki fazlalıklardan, yüzünüzdeki ve yanak bölgenizdeki tombulluktan kurtulabilir ve bu işlemleri liposuction ya da genel anestezi altında olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulaması ile görünümünden memnun olmadığınız selülitlerinizden ve çatlaklarınızdan da kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulamasının avantajları;

  • Uzun bitmek bilmeyen seansları yoktur. Tek bir seansta işlem tamamlanır.
  • Smartlipo; Lazer Lipoliz lokal anestezi altında uygulanmaktadır.
  • Smartlipo; Lazer Lipoliz işleminde kesi izi veya vücutta şekil bozukluğu oluşmaz.
  • Liposuction işlemi sonrasında oluşan şekil bozuklukları Smartlipo; Lazer Lipoliz ile düzeltilebilir.
  • Smartlipo; Lazer Lipoliz işleminde kanama ya da morarmalar oluşmaz.
  • İyileşme dönemi ve işlem sonrası dönem oldukça rahattır.
  • İşlem sonrasında sosyal yaşantınıza ve işinize geri dönebilirsiniz.
  • Uzun süre korse kullanımına ihtiyaç duyulmaz.
Smartlipo; Lazer Lipoliz vücutta istenilmeyen tüm bölgelere uygulanabilir. Yüz bölgesi, sırt bölgesi, basen ve bel bölgesi, karın bölgesi, cinsel bölge üzeri kabarık ve yağlı olan bölge, göğüs bölgesi, bacak bölgesi, diz ve etrafı, kol bölgesi, boyun bölgesi ve özellikle bacak içindeki gevşek ve sarkık bölgelerde uygulanabilmektedir.
Kesinlikle narkoz gerekmez. Smartlipo; Lazer Lipoliz lokal anestezi altında uygulanan ağrısız bir işlemdir. 1 milimetrelik küçük kesilerden dikişe bile gerek duymadan çok ince fiberoptik kanüllerle yapılır. Deri altından yağ hücrelerini parçalar ve vücuttan hızlı bir şekilde uzaklaştırır. Lazer ışınları sadece yağ hücrelerinin dış çepherini yok eder kesinlikle organ-damar ve sinirlere zararı yoktur. İşlem sonrası liposuction gibi uzun süre korse takmaya gerek duyulmaz, kanama ve morluk çok fazla oluşmaz. Diğer yöntemler gibi 3-4 seans gerektiren bir prosedürü yoktur. Tek seansta hızlı bir şekilde sonuçları ortaya çıkar. İşlem sırasında uyumaya gerek duymadan işleminiz yapılır ve sonlanır. İşlem sonrasında ilk gece basit ağrı kesici alınabilir. Tabiî ki işlem öncesi hastalarımızın tıbbi özgeçmişleri alınır.
Basen, kalça, göbek bölgesi gibi geniş bölgeler bir saat diğer bölgeler yüz ve boyun bölgesi 45 dakika sürebilir.
Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulamaları son derece güvenilir işlemlerdir. Lazer ışınları yanlızca yağ hücreleri üzerinde etkilidir. Diğer komşu bölgeler bu uygulamadan etkilenmezler. Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulamasında kullanılan Lazer Smartlipo Cihazı FDA (Amerikan sağlık örgütü) tarafından onaylıdır.
Tıbbi sorunlar üzerinde kalp rahatsızlıkları, yüksek tansiyon hastaları, şeker ve kanama bozuklukları olan hastalarda önlemler alınmalıdır. Bunun dışındaki diğer hasta gruplarında gayet güvenli bir uygulamadır.
Smartlipo; Lazer Lipoliz işlemi sonrasında iyileşme süresi bir hafta kadardır. Fakat iyileşme süresi sosyal aktivitelerinizi ve çalışma hayatınızı etkilemez. İşlem sonrasında birçok hasta yürüyerek evine veya işine gidebilmektedir. Bu uygulama öğle arası uygulaması diyede geçmektedir.
Uygulama sonrasında beklenilen sonucun yarısı görünür. 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde de lenfatik emilimle istenilen sonuçlar, incelme ve kontur düzelmesi görülür.
Liposuction uygulaması genel anestezi altında hastane şartlarında uygulanması gereken ve yağ hücreleri mekanik travma ile parçalanan bir işlemdir. Bu işlem sonrasında kanama ve morarma olması kaçınılmazdır. Liposuction uygulamasında komplikasyon olma olasılığı Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulamasına göre daha fazladır. Korse kullanımı ve iyileşme süresi daha uzundur.
Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulaması sırasında deri üzerinde fibroblast üretimini arttırıcı etkisi derinin sıkılaşmasını ve gerilmesini sağladığından dolayı sarkma olmayacaktır.
Smartlipo; Lazer Lipoliz uygulamalarının etkisi tüm bölgelerde son derece iyi olmasına karşın özellikle yüz, gıdı, basen, bel, karın ve bacak içi bölgelerinde son derece etkilidir.
Bize Ulaşın

YENİ Smartlipo; Liposuction & Lazer Lipoliz

ÖZEL DERMA CLEAN POLİKLİNİĞİ
Smartlipo; Liposuction & Lazer Lipoliz ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
Bize Ulaşın