Işık Hızında Lazer Epilasyon
LEDA EPI EPİLASYONDA EN HIZLI TARAMA DİODE LAZER EPİLASYON SİSTEMİDİR
Avrupa menşeli, FDA onaylı ve CE belgeli LEDA EPI Tarama Diyot Lazer sistemi tüm cilt tipleri için çok hızlı epilasyon imkanı sağlayan yeni standartlar belirlemektedir. Hız konfor ve maximum klinik sonuçlar LEDA EPI Tarama Diode Lazer’in başlıca değişmezidir. Leda Epi dünya lazer teknolojisinde 3. nesilin ilk temsilcisidir. LEDA EPI Tarama Diode Lazer Epilasyon sistemi şu ana kadar bilinen tüm lazer sistemlerinden en az 3 kat hızlıdır.
LEDA EPİ 50X12mm spot büyüklüğü ve eşsiz tarama teknolojisi ile en hızlı lazer sistemidir.
Büyük spot başlığı; hızlı, homojen ve yüksek penatrasyon derinliği ile tedavi imkanı sunar.
Küçük spot başlğı ile de gizli alanlarda mükemmel bir tedavi seçeneği sunar.
Tüm Cilt ve Kıl Tiplerinde Lazer Epilasyon
Klinik çalışmalar ile LEDA EPI Tarama Diode Lazer Epilasyon’nun tüm cilt tipleri için güvenilir ve uzun ömürlü sonuçlar sağladığı kanıtlanmıştır. LEDA EPI EPİLASYON sisteminde iki adet aplikatör bulunmaktadır.
Leda Epi 808 ; tüm cilt tipleri için 808 nm dalga boyunda etkinliği kanıtlanmıştır. Ek olarak Leda Epi ;980 nm dalga boyu ile koyu renkli cilt tiplerinde uygun tedavi sağlamaktadır.
LEDA EPI Tarama Diyot Lazer FHR Fraksiyonel epilasyon teknolojisi ve düşük akış modu sayesinde nazik, hassas ve koyu cilt tedavileri için özel programlar içermektedir.
LEDA EPI Tarama Diod Lazer Epilasyon Yüksek penatrasyon derinliği sayesinde batık kıllarda veya yüzeysel kıllarda da etkilidir.
Short pulse ve yüksek akış özelliği sayesinde ince tüylerde de etkisini gösterir.
Leda Epi Lazer Epilasyon Uygulamaları
LEDA EPI en hızlı diode lazer epilasyon sistemidir. Tüm hassas cilt tipleri için uygundur. Kıl foleküllerine uygun lazer enerjisini seçerek ışının melamin tarafından emilmesini sağlar. Lazer enerjisi kökü ısıtır ve yok eder. Kıl büyümelerini kalıcı olarak azaltır. Çeşitli aralıktaki tedavilerle en iyi sonuçlar elde edilir.
Tüm Kılları Hızla Yok Eder
LEDA EPI Tarama Diode Lazer Epilasyon, her kıl tipi için uygun parametreleri kullanarak en iyi tedaviyi sağlar.
Esnek darbe genişliği, doğrusal tarama, yüksek penatrasyon derinliği sayesinde, yüzeydeki ince kıllarda, kalın kıllarda ve batık kıllarda etkisini çok iyi gösterir.
Koyu Renk, Nazik, Hassas Cilt Tiplerinde Lazer Epilasyon
LEDA EPI Tarama Diode Lazer Epilasyon her hasta tipi için farklı program ayarı oluşturur. Standart mode hızlı ve etkili tedavi sunar. Koyu renk, hassas ve nazik ciltlerde ise özel mod ayarları kullanılır.
FHR Fraksiyonel lazer büyük bir spot alanındaki enerjiyi 2-4 parça halinde böler. Bu da etkili ve hızlı tedavi yapılmasını sağlar.
LEDA EPI Tarama Diode Lazer Epilasyon Düşük akış modu, düşük enerji ile kıl foleküllerini yavaş yavaş ısıtarak etkisini gösterir. Darbeler sonrası derinin soğuması için uygun zamanı bekler. Düşük akış modu koyu cilt tipindeki yanma riskini çok önemli ölçüde azaltır.
Tüm Cilt Tipleri İçin Kullanılacak İki Başlık
LEDA EPI Tarama Diode Lazer Epilasyon ,808 nm dalga boyunda 1-4 Cilt tipleri için hızlı çözüm sunduğu kanıtlanmıştır. LEDA EPI 980 ek aparatı ,980 nm dalga boyunda koyu cilt tiplerine de uygulanan etili tedavi imkanı sunmaktadır. Koyu renk ciltlerin tedavisinde kullanılan 980 nm dalga boyundaki ışın melamin tarafından daha az emilir. Böylece koyu renk, hassas ve nazik ciltlerde etkili tedavi sağlar.

Lazer Epilasyon uygulamalarında müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla Kliniğimizde etkili 4 farklı lazer sistemi kullanılmaktadır! (Alexandrite LazerNd:YAG Lazer – Diode LazerEllipse IPL Lazer)