BuzLazer™ Nedir?

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine BuzLazer™  teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

 

Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE™ lazer cihazlarının başlığı Buz, işte BuzLazer™ ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE™ lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. BuzLazer™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Buz lazer cihazının markası, Soprano ICE™ dır.

BuzLazer™ ‘in Faydaları Nelerdir ?

BuzLazer™ en ince ve en açık renkli tüylerde bile çok etkili, tamamen acısız ve dört mevsim uygulama yaptırabileceğiniz son teknoloji lazer epilasyon sistemidir.

PRP Plazma Tedavisi

BuzLazer™ İle Konforlu Lazer Epilasyon

Alma Lazer tarafından geliştirilen BuzLazer™ yine aynı firmanın icadı olan Ütüleme Epilasyon teknolojisinin üzerine geliştirilmiş en son teknolojidir. Soprano ICE markalı cihazla uygulanan bu eşsiz uygulama ile en zor ve inatçı tüylerinizden kısa sürede kurtulmak artık çok kolay. Erkeklerin de en çok tercih ettiği sistem olan BuzLazer™ cildi eksi 3 dereceye kadar soğutarak istenmeyen tüyleri bir daha geri gelmemek üzere dondurarak yok ediyor.

Acısız ve Ağrısız BuzLazer™

Senelerdir hayatımızda olan lazer epilasyon sistemleri her ne kadar güzellik rutinimizi başka bir boyuta taşımız olsa da, teknolojiyle ilgili henüz çözülmemiş bazı problemler vardır. Öncelikle her cilt rengine uygulanamıyor ve maalesef acı eşiği düşük olanlar için konforlu bir tedavi sunamıyorlardı.

BuzLazer™ (Soprano ICE™), epilasyon sistemlerinde çağır açan yepyeni bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor. Yeni nesil lazer sistemi BuzLazer™ kalıcı pürüzsüzlük yaratırken, bunu daha çabuk, daha etkili bir şekilde gerçekleştiriyor ve eski teknolojilere kıyasla çok daha gelişmiş bir soğutucu mekanizma sayesinde, tamamen acısız ve konforlu bir tedavi olanağı sunuyor. Eski nesil lazer sistemleri ile bikini gibi hassas bölgelere yapılan uygulamalar hayli acılı olurken, BuzLazer™ (Soprano ICE™) bu hassas bölgelerde bile konforlu bir uygulamayı mümkün kılıyor. Üstelik ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun! veya tüyleriniz ne kadar ince yapıda olursa olsun!

BuzLazer™ Hangi Cihazlarla Uygulanabilir?

Alma Lazer firmasının ürettiği FDA onaylı Soprano ICE™ marka diode lazer cihazlarıyla uygulanabilir.

Kaç Seans Gerekli?

Bazı hastalarda altı hafta aralıkla üç-beş seans arası yeterli olurken, klinik araştırmalar pürüzsüz bir etki için genelde altı seans yaptırmanız gerektiğini gösteriyor. Tüm vücut epilasyon uygulama süresi bu yeni sistemde yarı yarıya azalıyor ve otuz dakikaya iniyor, selefi Ütüleme Epilasyon™ teknolojisinde bu süre 90 dakikaydı.

Tedavi Can Yakar mı?

Hayır. Bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile canınız acımayacak. Soprano ICE™ lazer sisteminin eski nesil lazer epilasyon tedavilerine göre en belirgin farkı çok daha konforlu ve acısız olmasıdır. Eksi 3 dereceye kadar soğuk tedavi başlığı ile özellikle acı eşiği çok düşük olan erkeklerde bile en çok tercih edilen lazer epilasyon sistemi yine BuzLazer™ dir.

Yaz Aylarında Esmer Tene Uygulanır mı?

Tabiki. Ten renginiz ne olursa olsun yılın her döneminde uygulama yaptırabileceğiniz tek teknoloji BuzLazer™ dir.

Bize Ulaşın

Sizde Güzelliğinize Güzellik Katabilirsiniz !

Lazer Epilasyon hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için ve size uygun Lazer Epilasyon tipini öğrenmek için bizi arayınız.
Bize Ulaşın